Strefa Klienta

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Sprzedaż hurtowa

Będąc jednym z największych sklepów tuningowych w Polsce mamy możliwość atrakcyjnego rabatowania produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Dotyczy to pełnej gamy produktów sklepu TuningKingz, a w szczególności:

  • kosmetyków samochodowych: Meguiar's, 4nano, Shiny Garage, ValetPRO, Menzerna, AutoFinesse
  • pełnej oferty zawieszeń sportowych, gwintowanych, sprężyn obniżających i innych
  • akcesoriów wyposażenia wnętrz
  • produktów PlastiDip oraz CarDip UK                                                                                                    Kontakt: tomek@tuningkingz.pl                                                                                                                                          
  • Naklejki Tuningowe                                                                                                                            Kontakt: maciek@tuningkingz.pl

 

Uważamy, że większość warsztatów i usługodawców z branży motoryzacyjnej powinna mieć dostęp do cen hurtowych i zakupu towarów na preferencyjnych warunkach. Dla właścicieli sklepów motoryzacyjnych, serwisów samochodowych oraz myjni i studiów detailingu samochodowego przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę hurtową na oferowane przez nas produkty.

Zdajemy sobie także sprawę z tego, że duża liczba naszych Klientów to osoby zrzeszone na forach samochodowych, w klubach czy stowarzyszeniach. W związku z tym chętnie zajmiemy się obsługą zamówień grupowych, gwarantując konkurencyjne ceny na wszystkie nasze produkty.

Pytania w sprawach zakupów hurtowych i grupowych Naklejek prosimy kierować na adres: maciek@tuningkingz.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

TuningKingz, Kraków

Możesz także starać się o profesjonalną autoryzację swojej firmy, działalność pod szyldem TuningKingz oraz o specjalne ceny hurtowe dla uczestników programu TuningKingz Team.

Kliknij i dołącz do autoryzowanej sieci TK Team już dziś!

i korzystaj z przywilejów należenia do najbardziej rozpoznawalnej marki tuningowej w Polsce.

TuningKingz, Kraków

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:750b7b4a2f40f1571ee2e7fe50c1bf60#0}
Sklep internetowy Shoper.pl